| RrEe4 a întrebat:

Nu imi merge e-mail-ul.Messengerul imi merge dar cand vreau sa verific mail-urile nu imi mai merge.Am intrebat mai multi oameni si au zis ca le merge. Unde ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Pfff... tu cand intri in mail intri de pe butonasul ala din messenger care seamana cu un plic? sau pur sis simplu scii in browser www.yahoomail.com?

| alicia2000 a răspuns:

Descarca-ti browserul mozilla firefox, e gratuit.am avut aceeasi problema si am rezolvat-o la fel.bafta!