| FrozEenSoul a întrebat:

Nu imi merge facebook-ul! Adica atunci cand dau sa intru pe facebook, nu imi intra imi arata ca se incarca si asa ramane sad (Am incercat cu Opera, Explorer 7, Chrome, Mozilla ) Problema o am de cv timp aproximativ 1 saptamana. Am cautat si in : windows/system32/drivers/etc/hosts sa vad daca e ceva legat de facebook si nimic.

Răspuns Câştigător
| DoRu a răspuns:

Stii vorbva aia... "Incercarea moarta n'are!"
N'ai de unde sa stii daca nu incerci...

4 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta si eu folosesc Google Chrome. Nu stiu ce sa-ti zic ...la mine si'a revenit singur

| FrozEenSoul explică (pentru DoRu):

Nu am incercat dar sunt foarte convins ca nu o sa mearga straight face

| FrozEenSoul explică (pentru DoRu):

O sa incerc si iti dau funda big grin

| DoRu a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Stii vorbva aia... "Incercarea moarta n'are!"
N'ai de unde sa stii daca nu incerci...

| DoRu a răspuns:

Cu Safari ai incercat?