| SongokuJR a întrebat:

nu stiu daca e categoria buna, dar alta nu am vazut mai potrivita. Mi-am reinstalat recent windows-ul si am o problema la microfon, mai exact pe skype si pe jocuri ceilalti nu ma aud cand vorbesc, dar eu ii aud. Am incercat toate chestiile de reglare a microfonului si tot degeaba. Niste sfaturi va rog? Funda + vot anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| AlexSS1 a răspuns:

Salut, eu ti-as recomanda sa vezi daca ai toate driverele de sunet instalate, la mine asta a fost, si dupa ce le-am instalat nu a mai fost nimic