| kar1GaNNN a întrebat:

Paste Fericit!
Am o mica problema, deci calculatorul meu merge toata ziua, si seara cand vreau sa intru pe internet mi se tot incarca si nu se deschide nici o fila.
Care poate fi problema?
Funda + Vot raspunsului care ma ajuta.

11 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Salut!
Sunt sigur ca este de la furnizorul tau de internet.Nu-ti face griji, probabil reteaua este mult prea incarcata seara si internetul nu mai ajunge si la tine.In cateva zile sigur o sa-ti mearga si seara!
Succes!

| kar1GaNNN explică (pentru ksuper31):

Da, m-am gandit si eu ca e reteaau prea incarcat, dar mersi oricum. happy

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Hmm. thinking

| BlacK_8915 a răspuns:

Curata si tu istoricul din browser si vezi dupa aia, ar putea fi reteaua incarcata!

Multa bafta, PACE!

| kar1GaNNN explică (pentru BlacK_8915):

Am curatat tot istoricul.

| FlooPp a răspuns:

Poat Fii Virusi, sau reteau este prea incarcata.Incearca si cu alt Browser.

| kar1GaNNN explică (pentru FlooPp):

Dar sti ce e interesant?
Ca numai seara imi merge asa adica nu imi merge deloc, mi se incarca doar dar nu se deschid filele deloc, si ziua merge perfect.

| FlooPp a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Cotacteaza un operator de la firma, la care esti abonat cu net-ul.

| kar1GaNNN explică (pentru FlooPp):

Am incercat cu Chrome, Opera, dar cel ma irentabil este Mozilla fiindca merge mai usor.

| Whitecore a răspuns:

Verifica data calculatorului.
De obicei mie imi face la fel data e pe undeva prin 2002.
Data calculatorului fiind setata la ora etc.

| kar1GaNNN explică (pentru Whitecore):

Data imi este buna, 17 aprilie 2014 happy