| LetsRock a întrebat:

Problema mea se refera la un LG E-510 sau Optimus Hub...deci am reusit cumva din prostie sa ma conectez la internet prin USB iar apoi am uitat cum.si ma tot chinui de vreo 3-4 zile. Daca folosesc Wi-Fi gasesc numai retele cu parola in afara de Ambra Net la care nu m-am putut conecta decat 30 de min. pe ceas! (asa scria la hotspot...nu stiu ce.) si nu pot sa intru pe internet prin telefon
Am uitat sa mentionez ca am activat totusi si optiunea,, Testeaza Internetul Gratuit 1 Saptamana`` -am activat-o si tot nu merge
Un prieten Mi-a spus sa fac configurarile cu setarile de la Orange. Ei bine am intrat pe site sa fac Configuratiile dar surpriza...Nu este telefonul meu in lista!straight face (LG E-510/Optimus Hub)
Asa ca apelez la ajutorul vostru daca aveti binevointa sa ma ajutati dau funda.(daca ar fi o recompensa mai mare as acorda-o) Va rog frumos Internet pe LG meu!

Răspuns Câştigător
| denise89 a răspuns:

Deocamdata cat n-am netu meu intru pe a lu unu care n-are parola, pe wireless...da ii incomod k n-am semnal decat lipita de geam laughing

5 răspunsuri:
| denise89 a răspuns:

Da si eu am aceeasi problema cu LG e 510 si il am de cateva zile si inca incerc sa il fac sa mearga: prima data am activat optiunea cu internet dar cred ca nu am activato bine ca na mers. dupa aia am incercat la fel ca tine pe site si nu-l aveau (dar eu l-am luat la liber de la atl magazin da oricum tot trebuia sa fie) dar nu cred ca e o problema k nu il avea fiindca am pus un telefon asemanator tot LG dar oricum nu mi-a mers...dar sper ca am sa aflu si te voi anunta si pe tine. oricum bafta happy

| LetsRock explică (pentru denise89):

Multumesc,daca poti sa afli cum iti astept raspunsul cu nerabdare!

| denise89 a răspuns:

Habar n-am inca. da eu is pe prepay si cred ca astept pana la sfarsitul lunii si imi activez optiunea de 7 euro si nah... vad eu cum fac... ca poate gasesc o solutie si atunci iti zic si tie.happy

| LetsRock explică:

Sau sa aflu niste parole de wirelesshappy

| LetsRock explică:

Sau sa aflu parole de wirelesshappy