| alexalexalex a întrebat:

Salut TPUtongueuteti sa-mi jiceti niste jocuri ca streeet gears sau tales runner sau ca metin2 cabal sau 4story plzzz spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Gen mmorpg-free (metin2, cabal): 2 moons, shaiya, rappelz, perfect world, allods, etc. Mie imi place mult rappelz, ma joc de ani, mai fac si cate o pauza si apoi iar ma joc. laughing 2 moons arata fain, armurile de pe eroi devin tot mai "spinoase" pe masura ce avansezi big grin, allods este joc nou si arata bestial, dar mai este nevoie de mult lucru la el, sper sa se schimbe ceva la el sau o sa ma las de tot de el. thinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e ca in primul rand diferenta dintre cabal si metin2 e uriasa.

| metin2factory a răspuns:

Www.fplay.in incearcal pe asta!

| SeboooWaruul55 a răspuns:

Sherwood.

| Kovacs_Robert_1995 a răspuns:

Salut uitate pe mmo hut sunt multe jocuri