| JustRay1 a întrebat:

Recent am primit cadou un stick Gingston g3 de 32GB. Foarte tare! Dar acum doua zile am incercat sa copiez un joc pe iel si mi-a dat eroare si m-a pus sa ii dau format. Cand am am incercat sa ii dau format nu a mers. Am incercat la mai mult PC-uri si nimic. Ce ar trebui sa ii fac?

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Http://www.winability.com/......ash-drive/

Incearca sa ii lasi default allocation size la 4096.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ii dai format selecteaza ntfs si nu lasa pe quick formateazal normal

| JustRay1 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat varianta ta si imi zice ca diskul este protejat la inscriere sad. Cei pot face in cazul asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JustRay1):

Nu stiu sry

| EddiWeed a răspuns:

Stiu ca pe unele stickuri nu poti sa copiezi un fisier mai mare de 4G, posibil ca asta sa fi fost eroarea

| 4n0NlmUs a răspuns:

Nu cred ca nu iti mere formatarea, poate ai un stick chinezesc de vreo 3.2 GB(nu cred, mai bine e ceva la tine nu la stick)