| Com3 a întrebat:

revin din nou cu o intrebare :-s.
Azi am dezinstalat Left 4 Dead, si dupa ce l-am dezinstalat mi-s-a dereglat fontul la pc.
Acum e mult mai ingrosat si intr-o parte ceva gen Bold Italic sau cum ii zicea pe messenger. vreau sa il fac iar normal cum a fost insa nu stiu cum. sad
Am windows 7.
Dau funda celui mai bun si detaliat raspuns! big grin

3 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Start > panou de control > aspect si personalizare > fonturi > setari fonturi > Restaurare setari implicite pentru fonturi.

| Com3 explică (pentru Nelu62):

Am schimbat fontul de acolo am pus ''Arial'' dar degeaba tot ''intr-o parte'' se vede scrisul chiar daca am schimbat si aia. sad
Si acuma orice scris se vede foarte ingrosat si nu e ''bifat'' acolo la Font. chiar nu stiu ce are :@ sad

| Nelu62 a răspuns:

Fa o restaurare de sistem (Sistem restore) la o data (ora) anterioara problemei. Daca ai antivirus dezactiveaza-l temporar:
http://www.youtube.com/watch?v=6PWajI-e55o