| Sk2 a întrebat:

:S.
Am intampinat o problema pe pc in legatura cu programele.exe.
Nu stiu de ce dar cred ca e vreun virus... Fiecare program.exe pe care vreau sal deschid imi zice "program.exe is not a valid Win32 application". Am incercat orice antivirus si nu mia detectat nimic. Va rog ajutati-ma... Dau funda big grin.

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ce sistem de operare folosești?

| Sk2 explică (pentru DeyCj):

Win XP 32 bit/Service Pack 3

| DeyCj a răspuns:

Din păcate da©a nu merge cu install in compatibility mode unde vei seta windows Xp, înseamnă că ai nimerit aplicaţiile ce nu mai sunt compatibile cu Windows Xp.de ce?
Citeşte aici:
http://www.microsoft.com/en-us/windows/enterprise/endofsupport.aspx
ca să nu crezi ca aberez, asa cum cred alţii care s-au confruntat cu problema ta.
Nu ai bani de upgrade încearca alternative.Da©a eşti Oppen minde în domeniu atunci ia legătura cu mine.Am un înlocuitor la Windows Xp.
Succes

| Sk2 explică (pentru DeyCj):

Dar daca as reinstala Windows-ul ar merge programele?

| DeyCj a răspuns (pentru Sk2):

Recitește ce ți-am dat.Nu, că aplicațiile, drivrele modulele flash și Java NU mai sunt compatibile cu Xp-ul. Dacă nu vrei să pricepi de bună voie te va obliga Microsoft s-o faci din 9 Aprilie în colo.E pe bune asta.

| Sk2 explică (pentru DeyCj):

Pf... Am reinstalat Windows-ul si acum merge perfect. Mersi oricum.

| DeyCj a răspuns (pentru Sk2):

Mai vorbom noi pete 4 luni când surtrpriză.Se vor împlinii cele scrise de Micorosft din 2004.