| Tendoy a întrebat:

se poate face upgrade la o placa video integrata de la un laptop? daca nu, exista vreo posibilitate sa adaug mai multa memorie video? cum ar fi, daca exista, vreo placa video externa?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca laptopul nu are slot pentru placa video dedicata nu se poate face nimic in sensul asta. Poti, insa folosi o placa video pe USB.
Exemplu: http://www.digitalworld.ro/......A-HDMI-DVI

1 răspuns:
| 0x11111051 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Nu poti. mai simplu este sa iti cumperi un laptop cu placa video dedicata.