| stoica1 a întrebat:

Sper ca nu am grest categoria. Sa incep. Am Windows 7 Ultimate pe Laptop. E vechi are 2 ani si as vrea sa-l schimb. Am DVD tot cu windows 7 ultimate i-l bag si nu se intampla nimic. Am crezut ca e problema de la DVD. I-am dat unui prieten sa-mi faca un Windows si mi-a facut Windows 7 Professional. L-am bagat si tot nu merge. Imi arata ca DVD e gol. cu toate ca se vede pe spate ca are ceva pe el. Alte DVD imi citeste Laptopul ce as putea face?

1 răspuns:
| Rbg_Mihai_1996 a răspuns:

Daca discul e dvd-r si a fost formatat dupa ce i ai pus windows ul, nu mai ei ce face cu el, schimba dvd ul. 2. poate e discul zgaraiat. 3. nu e bootabila instalarea.