| buuuum a întrebat:

spuneti-mi va rog pe ce site pot gasi programa Sony vegas pro 10 gratis fara limita?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De aici:
http://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro
Logic că îi pe banii grei de îl vrei fără limită.Nu ai bani? nu îi stres că poți folosii Windows mouvie macker, că fac pariu cu tine că nici 1% din potențialul acestui program dedicat profesioniților nu îl vei folosi.Succes

| buuuum explică (pentru DeyCj):

Am scris ca vreau gratis ))

| DeyCj a răspuns (pentru buuuum):

Gratis NU există.Îi soft comercial=> vrei să îl folosești plătești.Nu ai bani? folosești alte programe gratis pentru uz personal c a așa îi treaba în lumea Windows; totul se rezumnă la bani și calitate proastă.