| GlumeDeCartier a întrebat:

Stie cineva sa lucreze in photoshop sa imi faca si mie o imagine pentru un canal de youtube? As dori cu numele Extreme IT. Multumesc TPU. Cine imi face dau funda+vot, restul votwinking

Răspuns Câştigător
| iony89 a răspuns:

Nu faci nimic fara bani baietasule... baga si tu ceva de pe google.ro si mai lasa mofturile cu photoshopul. euu stiu sa fac dar nu fac pe moca.

| GlumeDeCartier explică (pentru iony89):

Iti dau funda si vot

| iony89 a răspuns (pentru GlumeDeCartier):

Da-mi acum si iti fac nu e gluma.

3 răspunsuri:
| BlackCatDesignHD a răspuns:

Sincer, eu fiind designer de YouTube de aproape 2 ani iti pot spune din experienta ca daca vrei ceva profesional, e cam imposibil fara o mica suma de bani, acum depinde daca gasesti pe internet designeri incepatori, ei fac pe gratis ca sa castige abonati happy