| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun program bun cu,care as putea sa vad videoclipuri full HD pe telefon? in afara de mxplayer,unu mai bun daca stie cineva sa imi zica, am dual core de 1ghz si 1gb de ram,daca stie cineva vreun program bun, il rog sa imi zica si mie.Multumesc!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Copii link-urile in browser.

| mitza1234 a răspuns:

Se pare ca doar un player e cel mai bun decat toate, dar si la acela se misca in reluare, cred ca e doar quad core accepta full hd fluent, nu dual core cum am eu, e timpul pentru un telefon cu quad corewinking... oricum mersi.