| MihaelaDart a întrebat:

Sunt creatorul unui grup de pe Facebook si nu ii mai vad utilitatea lui si doresc sa-l sterg, stiti cumva pe unde este acea stergere grup? ma invart in editari si nu vad setarea asta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart explică (pentru BroascaCuElice):

Multumesc din suflet pentru ajutor! Am eliminat si subiectele, membrii si pe mine happy.

3 răspunsuri:
| Softe a răspuns:

Nu se poate sterge un grup de pe Facebook.

| Bors_Andrei_1985 a răspuns:

Din cate stiu poti sa l declari inchis, dar nu il poti sterge din pacate! poti sterge fiecare oponent din grup ca administrator doar atat