| killllls a întrebat:

telefonul meu face poze mai naspa iar eu vreau sa le fac ful HD nu exista un program sa converteasca pozele? pentru videouri exista asa ceva.

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cati Mp are camera telefonului?

| Eduarrdinno a răspuns:

Pai daca camera ta foto nu iti filmeaza full HD nu ai ce sa faci.
Nu exista soft-uri care sa mareasca rezolutia decat sa o micsoreze!

| stefanel2000 a răspuns:

Nu exista asa ceva, camera ca sa iti faca poze misto trebuie sa ai macar 5.0 megapixeli daca ai mai mic de 5.0 normal sa iti faca naspa.Eu iti recomand sa NOKIA N8 are o camera foarte performanta si il gasesti cu pretul intre 300-600 lei, si pozele le face foarte misto.Am eu unul nou cumparat de la Vodafone, pe atuncea era 1200lei. ASTEPT FUNDA!

| Voiculescu_Cristi_1993 a răspuns:

Nu ai cum sa faci o poza de (ex.) 800x600 in 1200x900. Nu stiam ca exista program pentru videolaughing) chiar exista?