| LauRENtZyu9112 a întrebat:

Tocmai am instalat Windows 8.1 pe un notebook si am observat ca acele function key nu mai functioneaza toate, doar vreo 4. Si mai am o problema, când dau dublu click pe ceva de pe touchpad nu are nici o reactie, dc apas pe buton acela de sub touchpad merge. Are cineva vreo solutie pentru vreuna din problemele mele?

1 răspuns:
| RedPoint a răspuns:

Vezi sa fie toate driver-ele instalate(si tastatura si touchpad-ul pot avea driver). Uita-te sa fie compatibil notebook-ul/driverele cu windows 8 si sa ai toate update-urile de la windows la zi.Succes