| Adryan77ron a întrebat:

Am o mare problema de curand mi-am instalat Windows 8.1 si nu-mi mai functioneaza Messenger-ul,am umblat la compatibilitate dar degeaba,nimic,dau dublu-click pe el se incarca si nu aare nimic,ajutati-ma va rog, dau funda.

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Executa ca administrator.

| Adryan77ron explică (pentru gelu1970):

L-am executat ca Director laughing Da' tot nu merge.

| CoL00SaL a răspuns (pentru Adryan77ron):

Am gasit...pentru WIN8 iti trebuie versiunea 11.5 si downloadeaza-l de aici : http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=131&lid=5042

Revino cu rezolvarea!

| gelu1970 a răspuns (pentru Adryan77ron):

Ok. instaleaza teamviewer ca sa pot sa vad ce ti se intampla.

| LTAA a răspuns:

Click dreapta (apasa lung daca ai ecran tactil) pe iconita ce porneste programul, apoi click pe "Run as Administrator".

| CoL00SaL a răspuns:

Downloadeaza-l de aici :http://uk.messenger.yahoo.com/

| Adryan77ron explică (pentru CoL00SaL):

L-am descarcat tot nu merge.

| CoL00SaL a răspuns (pentru Adryan77ron):

Hmm...Lai instalat bine?, Eu cred ca Windows 8.1 este inca in stadiul BETA si e chiar mai lent decat un 7. Este normal sa apara incompatibilitati. Microsoft lucreaza pe problemele de genul asta, ai putina rabdare...

| sorryFor a răspuns:

Am avut exact aceeasi problema acum cateva zile. de ina era windows-ul, nu era instalat corect. rezolvare: am reinstalat windows-ul. dar iti recomand 8, nu 8.1