| MaxKiller a întrebat:

Treaba sta cam asa:

- am un Vodafone Smart 2 pe care l-am rootat pentru anumite avantaje

-am incercat sa-i instalez si cyanogenmod 7, dar din pacate nu a reusit

-acum se deschide, apare logoul de la Vodafone si ramane blocat

-va rog cei care stiti cum se poate repara, ajutati-ma! Dau FundaVOT

5 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Nu credeam ca exista cyanogenmod pentru Vodafone smart...Incearca sa il repari cu Odin.@MrTrollface nu are cum sa ti-l strice DEFINITIV daca exista root pentru telefonul tau si urmezi instructiunile corect

| MaxKiller explică (pentru Elektro):

Ma poti ajuta sa gasesc Odin compatibil cu telefonul meu?

| Elektro a răspuns (pentru MaxKiller):

Pai asta e problema, nu stiu daca exista...

| Elektro a răspuns (pentru MaxKiller):

Cred ca 1.73

| StefaniaM a răspuns:

Hm… am citit acum despre root, îti pot distruge DEFINITIV telefonul, și anulează garantia.Deci, cel mai bine te duci sa-l repari undeva, poate se poate repara, și o lași baltă cu root-ulwinking