| Stefan_Calinescu_1998 a întrebat:

va rog mult sa imi raspundeti repede...Am probleme cu microfonul si cu windows-ul
cand intru in cs nu merge microfonul si am cumparat unul nou dar nimic...Am intrat in sounds la
windows si la Playback erau toate date pe "enable" am intrat si la reco si microphone era pe enable
iar MIDI, Microphone "realtek ac 97 audio" CD Player la ele scria "Currently unavalible" iar Line In era
Enable si era pe default el si microphone..Mai e si aux mono mix phone line stereo mix sunt pe disable
si au toate realtek ac 97 audio currently unavailable va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Mufa este bagata in slotul de la unitate?
Cateodata este dat pe mut sunetul de microfon sau e foarte jos
Care-i problema cu windowsul? poate de aia e

| Stefan_Calinescu_1998 explică (pentru Lothar):

Volumul e ok la microfon dar nu vrea sa mearga l-am bagat in alt pc si merge dar la mine nu vrea