| ShaPPer a întrebat:

Am o problema cu un ID de messenger. De cateva luni bune imi tot zice exact asa: Your account has been locked. Please click "Forgot Password" to start the unlocking process. Problema e ca imi mai stiu doar o parola secreta din cele 2 care imi cer ei. Parola id-ului o stiu. Ce as putea face? Am asteptat cateva luni fara sa intru pe id si degeaba.

2 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Ti-a blocat id-ul din cauza ca nu ai mai intrat pe el demult. Intra pe yahoo mail pe acelasi Id si acolo nu va mai trebui sa raspunzi la intrebari. Asa am patit si eu si in 24 de ore id-ul mi-a fost deblocatwinking

| ProSys a răspuns:

Salut!
O astfel de eroare apare atunci cand ID-ul iti este blocat din cauza introducerii gresite consecutive a parolei, de 5 ori.Singura modalitate de recuperare a parolei este sa urmezi acel ghid de deblocare, insa daca spui ca nu cunosti rapsunsul la una dintre intrebarile secrete nu vei reusi.Singura soltuie ramane sa-ti faci un alt ID.
Bafta!