| AssAssYn200 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum sa mut stocarea la Sony xperia z2 d6503, android 5.1.1 lollipop

Răspuns Câştigător
| apocaliptic77 a răspuns:

...foarte simplu, din setari. de ce nu ai trecut pana acum la Android 6.0.1,e mult mai optimizat la consum, bateria tine 2 zile cu aplicatia Doze.Am si eu 2 xperia z2 si face caca pe iphone-ul coocalarilor de teapa celui care te indemna sa cumperi.

3 răspunsuri:
| bebelusitaiaticubomfaieru a răspuns:

Cyumpara iphone bai zdreantzo

| AssAssYn200 explică:

Daca nu vrei sa raspunzi cu ceva folositor atunci nu mai raspunde!

| AssAssYn200 explică:

Nu inteleg de unde din setari...
Am dat asa: setari/stocare si nu zice nimic decat ce memorie am disponibila si cat ocupa aplicatiile, a si sa transfer memoria dar mai mult de atat nimic...
Pe mine ma intereseaza sa intre tot, jocuri abs tot pe card-ul sd dar nu gasesc.Nu sa transfer aplicatiile pe card sd...