| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Vineri, 11.04. 2014 am semnat contract cu RCS&RDS pentru internet Fiberlink 100 si televiziune analogica.
La semnarea contractului mi s-a zis ca astazi, luni 14.04. 2014 vor veni sa imi instaleze cablurile pentru tv si net (sa ma cableze), au zis ca ma suna inainte sa ajunga, dar am tot asteptat si nimic...
De ce nu au aparut?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Parca ai mai avut o intrebare thinking
Ma rog, rds-ul e lent la asa ceva. Daca nu ii bati la cap, ei nu o sa vina. ia si mergi la ei si spune-le sa vina mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu cei de la RDS-RCs sunt niste neseriosi si ''hoti'' in primul rand!
Si eu sant la RDS de ceva vreme si netul merge foarte greu iar la TV mi-au schimbat niste canale faine de filme cu niste ca...uri in ungureste.
De exemplu inainte prindeam TV1000 si acuma nul mai prind deloc.
Iam sunat sa vad carei treaba si o trimis o echipa de la ei care si aia erau niste ciobani habarnisti, care mi-u zis ca sau facut modificari in reteaua de programe.
+ de asta TV ai plin de DIGI-uri si au mai cerut si o lege ca si celalalte firme de acealasi fel cum sant ei sa transmita in pachetele lori de televiziuni DIGI-urile lor de ca....at!
Deci in concluzie is cea mai de tot r...ta firma.
Rometelecomu catdecat ai mai ok!

| Sheldon a răspuns:

In cazul meu a durat 3 saptamani...

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Astia de la rcs&rds sunt niste hoti si niste mincinosi dureaza saptamanii pana vin la tine big grin

| vega358 a răspuns:

Poate nu au avut timp

| ALEX12310 a răspuns:

Nu sunt seriosi sunai si o sa vezi ca vor veni asa a patit si un var de al meu 3 zile asunat a sunat ca un nebuns sa vina