| RecKinul a întrebat:

Vreau sã descarc (salvez) un videoclip primit pe Messenger. Cineva mi-a sugerat programul snaptube, dar e bun doar pentru Facebook. Ce posibilitãți de descarcare am pe mobil sau PC?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am "Fisierele mele". Intru pe messenger si apas pe videoclipul de salvat. In partea de jos imi apare Save To. apas pe el. Apoi merg in managerul de fisiere si am acolo "Fisiere recente" apoi apas pe "Videoclipuri" si imi apare ca am un fisier pe messenger. Apas pe cele 3 puncte si pot sa-l mut intr-un folder securizat. Apropo! Eu am Samsung A50 2019 si programul Samsung Pass care are un folder securizat. Nu stiu daca pe telefonul tau ai asa ceva dar poti sa incerci.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca tii degetul pe videoul de pe messenger te lasa sa il descarci direct pe telefon.

| AnacondaTeam a răspuns:

Incearca un mp4 download, este un site, sau incearca sa il filmezi cu o aplicatie, sau fa un research pe Youtube ca poate gasesti mai multe