| Emy23 a întrebat:

Vreau sa butez un stick pentru apune windows Xp pe el.Intrebarea mea este daca dupa ce instalez windowsu in pc mai pot folosi stickul pentru a pune orice vreau eu pe el sau merge numai windows pus pe el? funditaaaa :X:X:X

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Pai daca vrei sa mai pui ceva pe stick merge depinde ce capacitate este sticku. dar cand vei vrea sa instalezi Windowsu dupa el nu o sa iti mai mearga finca mai ai si altceva pe el. Ai inteles!

| Emy23 explică (pentru itsoft):

Eu ma refer dupa ce instalez windowsu, si il sterg dupa stick pot pune ceva pe el ca inainte big grin

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

A da merge fara probleme.

| Emy23 explică (pentru itsoft):

Ok multumesc man:X:X:X