| Adrian_Dany_1995 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un hard intern pentru ps3 si nu stiu ce fel de hard s-ar potrivi. Am un ps3 superslim. As dori daca puteti sa imi dati un link de unde sa comand online. Hardul sa fie de 320 sau 500GB. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

La consolele Sony merge orice hard disk de 2.5'' exact ca cele de notebook. Vezi ce iti place de aici : http://www.pcgarage.ro/hdd-notebook/filtre/general-capacitate-500/ si comanda unul!

1 răspuns:
| Adrian_Dany_1995 explică:

Multumesc de raspuns. Mi-am comandat de la Altex un HDD de 750GB sata3 de 2, 5" sper sa mearga.