| LoveMusic14 a întrebat:

am auzit de un sampon numit Calia care este organic si chiar vreau sa imi cumpar/comand unul, dar nu stiu de unde! Daca puteti sa imi dati un link ar fi grozav. Va pup!

Răspuns Câştigător
| Ademira a răspuns:

Http://calianatural.com/personal-care Numai de aici, altundeva nu am gasit.

3 răspunsuri:
| Maria_Simona_1997 a răspuns:

Ti-ai cumparat? Ca as vrea sa imi cumpar si eu, dar imi e teama ca o sa fie taxele de livrare prea mari.

| anca5363 a răspuns (pentru Maria_Simona_1997):

Hey, eu am gandeam sa imi pun comanda de sampon (Organic Purifying shampoo for normal/oily hair), daca vrei impartim costurile.

| anca5363 a răspuns (pentru Maria_Simona_1997):

Hey, eu am gandeam sa imi pun comanda de sampon Calia (Organic Purifying shampoo for normal/oily hair), daca vrei impartim costurile.