| IAmGroot a întrebat:

vreau sa imi cumpar acest Laptop https://altex.ro/......-4gb-linux
Dar are doar un SSD de 256GB care e cam putin pentru mine, oare pot sa ii adaug un HDD de 1TB? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| XYZ02 a răspuns:

Salut,si eu am pus ochii pe acel laptop si raspunsul la intrebarea ta este DA, poti sa iti cumperi un HDD si sa il adaugi.

DAR trebuie sa cumperi un KIT de la Acer in valoare de 40 euro pentru a putea face acest lucru, asa eu iti recomand sa mergi pe un HDD extern.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca are loc pentru hard da, daca nu cumperi unul extern si gata, vitezele sunt foarte bune si pe usb 3.0 sau 3.1 nu e mare diferenta

| IAmGroot explică (pentru RAY):

Deci nu conteaza daca nu are loc pentru hard ca sa pot sa iau unul extern?

| RAY a răspuns (pentru IAmGroot):

Logic man recomand un hard cu usb 3 sau 3 1