| gogonea a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si am de ales intre iphone 4 sau Samsung galaxy s3, eu in special as vrea Samsung. Un prieten de al meu are Samsung galaxy s3 de 1 an si acum cateva zile l-a pus la incarcat si a doua zi nu se mai aprindea si s-a mai intamplat si la altii. De aceea spuneti-ma pe ce ar fi mai bine sa dau banii sau cum se poate remedia problemele la Samsung.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Asa cazuri izolate gasesti la absolut orice telefon. Nu recomand iphone 4. Sa fim seriosi, e un telefon foarte vechi iphone 4. E din aceeasi generatie cu galaxy s1, lansat in 2010. Galaxy s3 e mai nou, mai performant, camera mai buna, cpu mai bun, gpu mai bun, si tot asa.

Răspuns utilizator avertizat