| iwantananswer a întrebat:

vreau sa imi schimb windowsul, eu pe actualul windows folosesc un cont Microsoft, daca o sa schimb windows-ul si o sa folosesc actualul cont Microsoft o sa imi ramana toate setarile pe care le-am facut pana acum?

Răspuns Câştigător
| BurteaSebastian a răspuns:

Da iti raman setarile daca te conectezi cu acelasi cont.

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Nu stiu daca setarile raman (as spune ca nu dar e doar intuitie, nu am folosit cont Microsoft pe Windows niciodata). E important insa daca ai licenta de Windows legata de cont - atunci trebuie sa folosesti clar acelasi cont.

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu.