| marius7122 a întrebat:

Stiti cum sa schimb windowsul ( in loc de windows 7 windows xp ) fara sa folosesc un cd.

5 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Bagi sistemul pe un stick si in loc de cd boot-ezi stickul.

| marius7122 explică (pentru chronoStrix):

Da ce bag pe stick imaginea sau dezarhivarea imagini sau trebuie sa folosesc un alt program ( win to flash nu mi-a mers)

| marius7122 explică:

Pai si ce trebuie sa bag pe stic imaginea sau dezarhivarea imagini sau trebuie sa folosesc un program, ca am incercat cu win to flash si nu merge

| alex10star a răspuns:

Da poti folosi un stic de memorie in loc de Cd. nu... Nu poti fara un cd piratat sau original