| RonaldSebastian123 a întrebat:

Vreau sa imi vand pc-ul!
Si as dori sa il vand in vara asta dar as vrea sa il vand la un depozit de calculatoare in Iasi adica daca ma duc la un depozit sa targ sa ma duc acolo si imediat sa il vand.Am dorit sa spun ca sa nul il mai pun pe okazii sau alte site-uri.

Funda!

9 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

In depozite nu stiu daca iti iei valoarea reala a pc-ului, iar la targ..sti cum e.ori il dai ori nu il dai, plus ca te plimbi cu el.Nu stiu de ce ai hotarat sa nu il mai pui pe site-uri de anunturi, dar e decizia ta.mai poti plasa un anunt gratuit in ziarele locale si poate ai noroc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti da 30-40% din valoarea lui daca il dai pe loc.

| jeek0 a răspuns:

Oricum esti constient ca nu iei mare lucru fata de cat ai dat. indiferent unde postezi anuntul. pe net il vad mai multi si poti face mai multe pretentii

| archas a răspuns:

Si ce doresti sa afli?

| RonaldSebastian123 explică (pentru archas):

Daca pot sa il vand pe loc, sa nu il mai public pe net

| archas a răspuns (pentru RonaldSebastian123):

Cam nu prea poti sa il vinzi pe loc...dar daca pretul este destul de mic posibil sa il dai pe ceva siteuri destul de repede si ai putea sa il pui si pe facebook exista pagini cu vanzari!

| rikimaru95 a răspuns:

Nu stiu care e intrebarea dar ai grija ca in depozite nu iti ofera valoarea reala a calculatorului. Parerea mea este sa il vinzi pe net (okazii, ebay).