| ssaabbiinn a întrebat:

Vreau sa-mi fac cont pe Skype si am completat toate ce mi se cereau, dar imi da o eroare la data de nastere si am pus alat data si alta si alta... Dar tot nu merge. Ma puteti ajuta cu ceva? funda...

3 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Incearca la anul nasterii sa pui unul mai mare. 1900 si ceva.

| ssaabbiinn explică (pentru PufuleţiCuCaramel):

Am incercat si tot nu merge. sad

| mostbeautiful a răspuns:

Incearca sa pui o data de nastere in asa fel incat sa ai peste 20 ani... daca nici asa nu-ti merge incearca sa dai refresh la pagina sau sa schimbi email-ul :*