| AlexrAul456 a întrebat:

Vreau sa -mi iau un pistol...dar sa fie full metal ( sau macar metal) dar sa fie bun, sa traga macar 100 m. Poate sa fie si aer comprimat. Bugetul ar fi undeva pana in 100 lei. Aveti vreo recomandare?

Dau FUNDA!

Scuze pentru categorie.

3 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Serios! Se poate cumpara un pistol care trage la 100 de metri cu 100 de lei? E de jucarie?

| AnOnImUl321123 a răspuns:

In primul rand cati ani ai? Si in al doilea rand la ce iti trebuie un pistol? Ce vrei sa faci cu el? Un pistol 9mm (cum au politistii) ar veni pana in 100-150 lei (nu stiu daca cu sau fara gloante), mai ii ala cu aer comprimat, ala ar veni cam 200 lei iar un Desert Eagle (cel mai bun pistol) ala ar veni cam 200-300 de lei. Nici nu stiu daca gasesti pe-aici..de unde esti? Fii si tu mai detaliat, la ce iti trebuie, unde locuiesti, cati ani ai..ca sa stim daca (acolo unde locuiesti sau in apropierea locului) gasesti pistoale. Nu stiu ce sa zic. Macar ai permis pentru a avea voie sa folosesti o arma alba?
http://www.top-gun.ro/......u-glont-21
Bafta..alta data fii mai detaliat;) Noapte Buna
Funda? :D

| AlexrAul456 explică (pentru AnOnImUl321123):

Am 15 si NU nu se gasesc pistoale prin zona mea....doar voi folosi pistolul in autoaparare de caini, sau chiar oameni, si nu am permis...