| Richard_Andrew_1997 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca atunci cand ma conectez la facebook (pe telefon) datele mele de logare (usser and pass) se salveaza undeva? Unde anume?
Cel mai folositor raspuns primeste nota si funda puppy dog eyes

1 răspuns:
| Moisil a răspuns:

Nu se salveaza, decat daca bifezi optiunea de memorare. Pe telefon insa o sa-ti pastreze cel mai probabil adresa de mail daca ai instalat facebook pe telefon. In cazul in care vrei sa accesezi un link de pe mobil si deschizi broswer-ul, o sa te logheze automat si pe internet.
Dar daca nu vrei sa ramai autentificat cel mai bine ii sa te deconectezi atat din facebook-ul instalat cat si din browser.