| DarkKnight13 a întrebat:

Vreau si eu sa aflu cum adaug efecte la un videoclip(inainte de incarcat pe youtube)
adica dupa sunetele/frecventele melodiei sa poti adauga o imagine miscatoare, si ea sa arate acele sunete dupa ritmul melodiei ca in asta
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =s35o5OZQIqo
adica acele liniute in ritmul melodiei, cum le adaug sau ce program folosesc?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca nu gresesc, cel mai probabil soft-ul pentru acel video folosit este Adobe After Effects. Cauta egalizator pentru acest program.Sunt foarte multe tutoriale pe youtube.