| MitroAlex47 a întrebat:

Vreu sa cumpar un laptop cu ecran de 13 sau 14 inchi la un pret in jur de 1500 ron.Ce modele mai bunicele imi puteti recomanda?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Rav3n a răspuns:

Salut, depinde pentru ce anume il folosesti. Daca vrei un laptop nou, cel mai ok pana in 1500 este Lenovo G40-30 de 14" insa este destul de slabut. Daca vrei ceva mai bun in acelasi pret iti recomand un X555LA-XX172D de 15.6'' cu i3 FreeDos.

| MitroAlex47 explică:

Ma intereseaza dimenisuni mai mici de 15" (13 sau 14) si va fi folosit pentru office si multimedia, deci ceva mediu ca si performanta