| Bia696 a întrebat:

Salut tuturor, acum 3 zile am creat un cont de Facebook pe care l-am creat doar cu adresa de mail … am dat ștergere/dezactivare contului de Facebook după care am scos contul de gmail de pe telefon, momentan știu doar adresa de gmail… parola am uitat-o, se mai poate recupera? Mă poate ajuta cineva? (Dau fundă)

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca sa te loghezi la acel cont de pe un pc iar la parola dai pe uitata si iti va spune in continuare ce sa faci!

| Bia696 explică (pentru lpavel):

Nu dețin un pc dar intru pe mod desktop