| Logix a întrebat:

Salut tuturor. Acum, aproximativ o luna mi-am cumparat un Samsung Galaxy S4 din Italia. Merge perfect doar ca il gasesc inchis cateodata, pur si simplu fara sa il fortez sau izbesc. Am citit ca multi utilizatori de S4 au avut probleme cu bateriile si s.au dus cu garantia la Samsung, care le.au oferit baterie noua gratis. Intrebarile mele sunt :
-e de vina bateria?
-unde ma pot duce cu garantia? (E din Italia) precizez ca sunt din Suceava. Funda, Multumesc.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Samsung nu are garantie internationala. Deci mergi cu el in Italia daca ai probleme.
2. Probabil e baterie, dar are doar o luna, e dubios. Daca ai prieteni cu s4, fa un schimb de baterii.

| Logix explică (pentru sltlp):

Am citit ca un baiat a mers cu garantia din Germania la Samsung. :-s eu unul sper sa fie bateria ...nu vreau ca telefonul sa fie defect

| sltlp a răspuns (pentru Logix):

Incearca sa mergi la un service al lor in tara, dar nu garantez.

| Logix explică (pentru sltlp):

Mai am un prieten cu s4 zoom dar nu cred ca se potrivesc. Cred ca o sa cumpar o baterie noua sa vad ce rezolv