| xXWyKyXx a întrebat:

Salut tuturor. Am o nelamurire. Cand nu misc de mouse sau nu ma ating de calculator in 10 minute se face ecranu negru si nu stiu cum sa schimb perioada asta de timp. imi puteti spune va rog? am windows7 Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop dai personalize si acolo ti se deschide o fereastra si in coltul din dreapta de jos ai o icoana care scrie screen saver dai pe ea si modifici cum vrei tu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreata pe desktop-properties-Screen saver si va aparea Wait:10 minutes.Tot ceea ce trebuie sa faci este sa modifici acest numar cu numarul dorit-ok.

| xXWyKyXx explică:

Va multumesc la amandoi acum merge.