| SnakeDOc2 a întrebat:

Salut tuturor! Am reinstalat windows si acum nu imi mai merge yahoo messenger! Ce as putea sa ii fac? Nu stiu ce are, am incercat sa il instalez-dezinstalez+ alte versiuni! Windows-ul functioneaza perfect (XP) si nu a dat nici o eroare la instalare! happy Multumesc!

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

laughing
Potriveste corect data si ora.
Am patit exact la fel dar cu windows 7.Eu am schimbat la "internet time" site-ul si dupa nu am mai avut probleme.

| SnakeDOc2 explică (pentru AndreiGabi):

Ce site ai pus la internet time? smug da-mi pm daca nu poti posta aici! happy

| SnakeDOc2 explică:

Ce site ai pus la internet time? Da-mi-l prin PM happy

| AndreiGabi a răspuns (pentru SnakeDOc2):

Time.windows.com

| SnakeDOc2 explică:

Nu e de la asta, alte idei?big grin