| MrJohn a întrebat:

Salut tuturor.
Am reusit sa fac rost de Windows 8 cu licenta de la un bun prieten de-al meu.Toate bune si frumoase, licenta a mers in momentul in care am introdus-o in setup-ul Windows-ului.Cand am "ispravit" instalarea, am intrat in PC Settings sau ceva de genu.Acolo scria mare si frumos ca licenta nu e activata din cauza faptului ca e folosita pe mai multe PC-uri. Exista vreo modalitate de a activa Windows-u cu licenta despre care vorbesc? Auzisem ceva de activarea prin Skype...
Sunt "noob" in domeniul asta si un raspuns clar si rapid m-ar ajuta foarte mult.Merci anticipat.

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Cauta pe net programe cu care sa-l activezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://latest.windowsloaderdaz.com

Descarca si instalezi.Deschizi programul dai pe intall si apoi restartezi laptopul.