| readdevil a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o foarte mare problema. Recent am cumparat o placa de sunet creative x-fi xtreme 7.1
am windows 7 64 biti. Vreau sa zic ca nu mi-o recunoaste in nici un chip. Am dat disable la placa onboard am pus pe on optiune de plug and play. Am o placa de baza Asus m2n-e sli. Am cautat pe net foarte mult timp si nu am gasit. Ajutatima. Daca imi fac update la windows 8 oare merge? Zic si eu. Multumesc in avans si dau funda.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Windowsul nu recunoaste ceva daca nu instalezi driverul sau daca nu o vede biosul

Răspuns utilizator avertizat
| gmbod1 a răspuns:

Nu are cum, tu nu ai cd deci trebuie sa bagi un program eu folosesc driver booster iti ia el singur driver.bafta

| readdevil explică:

Am driverul original. Problema e ca daca incerc sa intru in installer spune ca nu a detectat nici un produs creative.