| AjutaPeTPU a întrebat:

Salut,tuturor! Am si eu o problema. Aseara am incarcat pe YouTube un video si aseara pe la 12 aveam vreo 1000 de vizualizari, astazi pe la 2, 1200 views iar acum, cand ma uit mai am 100... Ce se intampla?

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

O fi fost o eroare ceva, n-are cum 1000 de vizualizari in cateva ore! Doar daca nu esti un super star ceva ca nici un star nu primeste atatea vizualizari in cateva ore... happy

| AjutaPeTPU explică (pentru lpavel):

Pe canalul de YouTube am postat un interviu cu Kaira, si ea l-a distribuit pe pagina ei, deci am facut... Nicidecum 100

| lpavel a răspuns (pentru AjutaPeTPU):

Probabil vorbesti de Keira Knightley, Kaira nu stiu cine e... pai atunci asta e problema, vizualizarile au trecut pe pagina ei odata cu video-ul, pentru ca ea e autoarea nu tu, tu doar ai furat clipul happy Zi merci ca nu te-a raportat ca atunci 6 luni de zile nu mai avea-i dreptul sa incarci nimic happy dar inca nu e tarziu asa ca mai bine sterge acel video! Bafta!

| AjutaPeTPU explică (pentru lpavel):

Tu cred ca esti si nebun! Ba frate,e video-ul meu,facut de mine, editat de mine, postat pe contul meu de YouTUbe, ea doar a dat un share link-ului. Ce tot aberezi acolo. SI e Kaira, nu Keira

| lpavel a răspuns (pentru AjutaPeTPU):

Ai cerut aprobarea ei daca o poti posta pe youtube?

| AjutaPeTPU explică (pentru lpavel):

Ce intelegi prin INTERVIU? daca nu stii ce vorbesti, nu te mai baga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut matale prea multe zerouri.
(nu te doare gatul de la atata dat din cap? laughing )

| EuforikcuKappa a răspuns:

Cu un simplu program poti vedea mii de vizualizari... false.
Cineva ti a facut o farsa probabil, realmente ai doar cate vizualizari vezi acum pe contul tau de youtube.
Dar sunt programe ce pot crea o alta imagine falsa, gen site uri fantome ce par reale, in schimb sunt doar imagini ce pacalesc.
Pace!