| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, am un laptop Lenovo g500 si am fost plecat de acasă 4/5 zile iar acum pe când m-am întors jocul care ma joc mergea foarte greu, la joc îmi era selectata sa ruleze placa video de la AMD, si am văzut ca in loc de 90/100 FPS aveam 30/ 40/50 maxim

Am dat click dreapta pe desktop pentru a intra la catalyst center sa văd ce este problema si ce sa văd ca nu mai apare catalystul ACM este gol catalystul ca si cum nu as mai avea placa video de la AMD ce sa fac?
Ce sa întâmplat?

1 răspuns:
| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

Reinstaleaza driverul placii video.