| freescape04 a întrebat:

Salut tuturor!

spuneti-mi si mie va rog niste programe de modificat poze! Si sa nu fie cu bani!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Photoshop este unul dintre cele mai bune programe de editat poze, de fapt, este cel mai bun program de editat poze.
Daca vrei sa faci o treaba proasta, iti iei alte programe.
Daca vrei sa-ti iasa ceva de calitate, iti descarci programul full de pe net, si inveti sa-l folosesti.
O sa ti se para foarte greu la inceput, dar te obisnuiesti imediat odata ce incepi sa stii ce face fiecare lucru.
Este facut in asa fel incat sa fie cat mai usor de folosit pentru toata lumea, de fapt, pntru cei care vor sa invete programul.
Photoshop-ul este folosit peste tot si in televiziune, si in reviste peste tot, pentru ca este bun si usor de folosit.

8 răspunsuri:
| Ingerasull99 a răspuns:

Photoshop nu este cu bani dar ai nevoie de o licenta, daca cauti putin atent pe net vei gasi si o licenta sau daca il iei de pe un tracker iti vor da ei licenta

Răspuns utilizator avertizat
| 1997biju a răspuns:

Iti spel dinti cu bocarbonat de sodiu sau praf de copt amestec cu douo lingurite de apa sau bicarbonat de sodiu cu capsuni turtiti si amestecat cu praful de cop mie misau albit intro saptamana ---funda---

| Rinni a răspuns:

Picasa si photoscape big grin funda?batting eyelashes

| szzbun a răspuns:

Photoshop, Photoscape. funda?

| ConstantinescuMaximilian a răspuns:

Incearca photoshop, daca crezi ca nu poti sa-l iei fara bani
add:mxai_dandy si te voi ajuta eubig grin

| chanelll a răspuns:

PhotoShop Online sau Pic Monkey.
Sper ca te-am ajutat. happy

| SLilovehim a răspuns:

Photoscape,pizap,picmonkey,photostyle,picnic.Sper ca te-am ajutat