| Specialistul95 a întrebat:

Salut tuturor. Zilele trecute am dat pe un link care di-a descarcat un program in calculator care imi intra pe contul de facebook si trimite link-uri la toti. Ce este? Sau si mai bine Cum scap de el?

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

Cu siguranta este un virus cel mai bine ar fi daca ai antivirus sa iti scanezi pceu iar daca nu ai descarcati norton antovirus sau bitdefender total security happy

1 răspuns:
| LovelyMan a răspuns:

Iti recomand sa iti scanezi calculatorul cu BitDefender online:

http://quickscan.bitdefender.com/ro/