| Acaikus a întrebat:

Unul din USB-urile mele nu mai funcționează corect. Dă curent, gen pentru cooler merge dar în windows nu recunoaște mouse, imprimantă, sticksau orice altceva. Ceva idei de ce n-ar merge? (menționez că am avut un scurt circuit la unul din usb-uri și cred că asta l-a afectat)

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca are buba! Spre norocul tau, zii mersi ca e numai ala si nu sunt toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E stricat acel USB. N-ai ce sa-i faci. Daca celelalte merg, ia-ti un mouse si o tastatura fara fir si gata.