| AnonimaPunct a întrebat:

Salut utilizatori TPU! As vrea sa va rog sa ma mai ajutati o data... ce ziceti de telefonul mobil LG KS360? Se descarca repede? Are un raport pret-calitate adecvat? Va intelegeti bine cu el? Cine are LG (de preferat chiar KS360) ma poate ajuta, va rooog? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| mariannn95 a răspuns:

Am avut acel telefon si am fost foarte bucuros cand am scapat de el.Are un soft foarte prost,daca nu e incarcat(Memorie multa ocupata pe el) merge destul de bine,dar daca e mai mult decat jumate ocupata memoria e praf,aproape in orice punct daca l-ai lovi putin(cu degetu/orice) se inchide,are touchscreen dar doar pentru scris numere, ce era asa greu sa-l faca full touch? Cunosc pe destui care au avut acel telefon si nu au fost prea multumiti de el, deci nu ti-l prea recomand.

L.E Daca scrii mai mult de 2/3 mesaje odata, merge greu/aproape se blocheaza, de exemplu daca vrei sa scrii ceva sa tii minte la un test sau ceva.

2 răspunsuri:
| ziper94 a răspuns:

Nu am LG KS360 dar iti spun din propria experienta ca este o marca slabuta. Mai ales la baterie. Daca ai alte optiuni ti-as sugera sa alegi altceva. Bateria o sa te tina maxim o zi... mai ales ca are si touch screen o sa ti se descarce foarte repede.

| Luus a răspuns:

Uhmm.pai eu il am de 1 an jumate si de cateva luni s-a stricat si nu poate fi reparathappy in general e oke^__^