| pavdany92 a întrebat:

Salut vreau sa imi schimb telefonul, imi puteto da niste idei indiferent de pret, de preferat ceva care sta bine incarcat si sa fie cat de cat rezonabil raport ca calitate/dotari?

Răspuns Câştigător
| QiCKaaTc a răspuns:

Samsung Galaxy Mini, Samsung Star 2, LG KP502.

5 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Samsung galaxy s2 happy sau s3 daca ai mai multi bani adica 29 mil lei vechi laughing

| pavdany92 explică (pentru XatomisX):

Am avut s2 e printre cele mai bune telefoane de azi de abia astept sa testez s3 dar mai mutl de o juma de zi nu sta incarcat, ceea ce pentru mine nu e ok, as vrea cv sa stea macar o zi doua incarcat big grin

| XatomisX a răspuns (pentru pavdany92):

La mine tin ca mi-am luat o baterie din Italia de 4500 si rezista e dubla si ceva happy

| pavdany92 explică (pentru XatomisX):

Serios, sti vreun site unde gasesc de putere mai mare pentru telefoane big grin

| fcorinna a răspuns:

Nokia c3